14 Лютого 2020

BMW M2 Competition був перетворений в арт-об'єкт

Різні діячі мистецтв створюють арт-кари BMW з 1975 року, коли культова 3.0 CSL отримала барвисту ліврею від скульптора Олександра Колдера за свій гоночний дебют на 24-годинній гонці в Ле-Мані. 19 офіційних арт-автомобілів прикрашають музей BMW прямо зараз в Мюнхені, і, хоча цим M2 Competition ще зарано в музей, познайомитися з ним завжди цікаво.

Роботою над трьома унікальними версіями M2 Competition займався сучасний американський графіті-художник FUTURA 2000 (справжнє ім'я Леонард Хілтон МакГурр). Мало того, але M2 Competition навіть отримає спеціальний серійний випуск, натхненний творчістю FUTURA 2000 і обмежений 500 автомобілями. У продаж серія надійде в червні.

Що такого особливого в цих автомобілях? FUTURA 2000 попрацював з кузовами і бамперами M2 Competition, а саме авто тепер їздить на 19-дюймових колесах з легкого сплаву з обробкою Jet Black. Доклав руку художник і до оформлення салону (він розробив декор приладової панелі і центральної консолі), в той час як двоколірні сидіння зі шкіри Dakota M з обробкою чорного кольору і кольору слонової кістки мають контрастний синій шов (Polar Blue). Автомобілі також отримують спортивне кермо, обтягнуте шкірою і алькантарою з сірої центральною міткою. Крім того, на порогах є спеціальні накладки з назвою проекту і автографом художника.

«FUTURA 2000 зарекомендував себе як піонер, коли графіті зустрілося з формальною галерейною екосистемою в 1980-х роках. Він швидко став відомий своїм радикальним підходом до вуличного живопису і виявився частиною більш широкого художнього руху. Крім своєї багаторічної кар'єри сучасного художника, він домігся великих успіхів як комерційний художник, що працює на замовлення кількох відомих брендів», – пояснює BMW своє рішення співпрацювати з FUTURA 2000.

Всі ціни на модельний ряд BMW доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі BMW б/у на RST

  • всього вживаних авто — 739706
  • додано сьогодні — 4744

Реклама на RST

Новини BMW на RST

BMW покаже на Женевському автосалоні нові гібриди 3-Series

Асортимент BMW 3-Series продовжує зростати з появою нових дизельних M340d xDrive Sedan і M340d xDrive Touring. Познайомитися з цими машинами можна вже зараз, але, щоб побачити їх наживо, потрібно відвідати автосалон в Женеві на початку наступного місяця.

BMW X5 та X6 xDrive40d стали «м'якими» гібридами

Якщо ви увійдете в конфігуратор BMW, то помітите досить великий розрив між версіями позашляховиків X5 і X6 xDrive30d і M50d. Молодша версія має 265 к.с. 620 Н∙м, тоді як дизель M Performance володіє 400 к.с. і 760 Н∙м. Баварці вирішили цю проблему із запуском xDrive40d, який ефективно усуває розрив.

Як раніше повідомлялось на RST