13 Березня 2020
АвтоновиниToyota

Toyota 86 обзавелася спецверсією в стилі AE86

У січні 1986 року Toyota представила AE86 Black Limited в якості лебединої пісні для свого доступного спортивного автомобіля, який до цих пір люблять і згадують багато шанувальників бренду по всьому світу. Через 34 роки спеціальне видання з точно такою ж назвою з'явиться у 86. Чи означає це швидкий відхід моделі, більш відомої у нас під ім'ям GT86? Цілком можливо, враховуючи, що про це говорять вже досить давно.

На відміну від першого Black Limited, нова спецверсія піде у виробництво тиражем 86 автомобілів. У 1986 році випущених «Хачіроку» ( «хачі» і «року» – цифри 8 і 6 по-японськи) було більше – 400 машин. Нинішній тираж поділять порівну між собою автомобілі з МКПП і АКПП.

Перша поява Black Limited відбулося на останньому Токійському автосалоні, але тоді автомобіль був концепт-каром, зараз же це серійна модель. Всі машини в цій серії будуть тільки чорними, вони будуть мати 17-дюймові бронзові колеса з вентильованими гальмами Brembo, спойлер на кришці багажника для додаткової притискної сили, а також амортизатори SACHS для підвищення комфорту і стабільності під час їзди. Toyota також допрацювала нижню частину кузова автомобіля, щоб поліпшити повітряний потік, і при бажанні клієнта додасть бронзову смужку – такий же елемент був у AE86 Black Edition.

Інтер'єр доповнює кузов – він теж чорний, якщо не брати до уваги логотипи в бронзовому кольорі з назвою спецверсії. Сидіння обтягнуті шкірою і алькантарою, а передня панель прикрашена штучною замшею.

Продаватися Toyota 86 Black Limited буде тільки в Японії і вже з сьогоднішнього дня. Цінник на авто з МКПП на місцевому ринку стартує з 3 518 000 ієн (33 600 доларів) або з 3 586 000 ієн (34 250 доларів) для автомобіля з двома педалями.

Всі ціни на модельний ряд Toyota доступні на RST, в розділі «Нові авто».

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

+ відкрити дод. параметри

Додатково:

-
- скинути налаштування

Популярні моделі Toyota б/у на RST

  • всього вживаних авто — 799684
  • додано сьогодні — 2522

Реклама на RST

Новини Toyota на RST

В AC Schnitzer вперше попрацювали з автомобілем Toyota

Тюнінг-ательє AC Schnitzer ще ніколи не працювало з автомобілями Toyota, але з огляду на те, наскільки багато спільних елементів у GR Supra і BMW Z4, дивуватися цьому рішенню, напевно, не слід. Підсумком стала куди більш потужна і спортивна «Супра».

Як раніше повідомлялось на RST