авто продажа

Автоновини на RST

Останні автоновини на RST

Нове покоління BMW 4-series дебютує в червні?

На нову 4-series компанія BMW натякала в минулому році під час автосалону у Франкфурті, а її дебют чекали в середині цього року. Але так як більшість автосалонів зараз або скасовано або перенесено, презентація «четвірки» відбудеться онлайн.

Торгівельна мережа АІС відновила роботу

Центри продажу автомобільної та сільгосптехніки торгівельної мережі АІС відновили роботу в стандартному режимі без обмежень щодо відвідування, огляду автомобілів, проведення тест-драйвів та оформлення документів.

Концепт Precept послужить прообразом першого кросовера Polestar

Компанія Polestar показала концепцію Precept напередодні автошоу в Швейцарії, представивши нову мову дизайну для бренду і деякі додаткові технології. А тепер ми знаємо, коли і на який серійній моделі дебютує цей новий дизайн.

Volkswagen оцінив перспективи ДВЗ

У той час як деякі експерти прогнозують швидкий кінець ери ДВЗ, а деякі автовиробники вже зараз відмовляються від них, у Вольфсбурзі не готові до якогось радикального переходу.

У Carlex Design «перетворили» G63 в розкішну яхту

Моделі Mercedes-AMG поєднують в собі найкраще з розкоші і продуктивності в одному автомобілі. Під капотом знаходяться більш потужні двигуни, використовуються поліпшені матеріали, є більше функцій, але Carlex Design робить крок вперед, створивши цей по-справжньому розкішний G63.

Відновлення роботи автосалонів Peugeot, Citroen, Opel і DS Automobiles в Україні

Представництво групи PSA в Україні заявляє про відновлення роботи автосалонів та дилерських центрів брендів Peugeot, Citroen, Opel, DS Automobiles, починаючи з 7 квітня 2020 року. При цьому в автосалонах і дилерських центрах в обов'язковому порядку проводяться всі необхідні процедури і вжиті заходи для забезпечення максимальної безпеки клієнтів і співробітників.

За 10 років компанія Volvo Cars збільшила продажі майже вдвічі

10 років тому шведська компанія Volvo Cars відокремилася від американської компанії Ford, об'єдналася з Zhejiang Geely Holding і пройшла шлях бізнес-трансформації від європейської компанії до світового виробника преміальних автомобілів.

Авторинок на RST
авто базар України
Нові авто
+ Продати машину

Поточні параметри пошуку:

-
-

Додатково:

-
- скинути налаштування
  • всього вживаних авто — 811568
  • додано сьогодні — 6270

Реклама на RST

Акції автодилерів на RST
продаж авто
«ФАЛЬКОН-АВТО»: Kia в Україні продовжує гарантію на автомобілі на період карантину

Програма передбачає продовження гарантії до 30 червня 2020 року.