авто продажа

Автосалон FORD

в Днепре - Бристоль-Авто

автосалон «Бристоль-Авто»

Компанія «БРИСТОЛЬ-АВТО» - офіційний дилер Ford у  м. Дніпропетровськ.
 
Наш автоцентр є найкрупнішим концептуальним комплексом на всю Україну. Загальна площа становить більш 3500 квадратних метрів. Дизайн салону витриманий у фірмовому стилі бренду. Окрім виставкових площ для автомобілів, у центрі передбачена кімната переговорів, станція сервісного обслуговування, мийка, затишна кімната відпочинку і дитяча кімната, в якій наймолодші гості нашого автоцентру не нудьгуватимуть під час вирішення важливих питань, пов’язаних з купівлею автомобіля.

В нашому автоцентрі Ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону, представників банків та страхових компаній і здійснити тест-драйв моделі, що Вас зацікавила. Ми будемо постійно радувати своїх клієнтів акційними знижки та спеціальними сезонними пропозиціями.

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «БРИСТОЛЬ-АВТО», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  Ford Assistance, що гарантує надання термінової допомоги у  дорозі як на території України, так і  в 50 країнах Європи.

Центр технічного обслуговування БРИСТОЛЬ-АВТО є одним з найбільших сервісних центрів серед дилерів Ford в УКРАЇНІ і відповідає всім вимогам, що пред'являються Ford Motor Company. З першого дня основним принципом нашої роботи стало точне виконання всіх технічних вимог до ремонтних робіт для забезпечення довгострокового функціонування вузлів, агрегатів і безпеки управління автомобілів Ford.

Вибравши Ford, Ви будете отримувати задоволення не тільки від управління комфортабельним автомобілем, але і від сервісного обслуговування, яке відповідає найвищим світовим стандартам.
Інноваційний підхід та незмінна якість є гарантами того, що вимогливий клієнт залишиться задоволеним. Наші працівники постійно проходять тренінги та атестації  для забезпечення  високого рівня обслуговування. Адже щаслива посмішка на обличчі клієнта – показник того, що робота нами виконується правильно.

Чекаємо на Вас в нашому автоцентрі «БРИСТОЛЬ-АВТО» за адресою вул. Аеропортівська, 15.

З нами мрії стають реальністю…..

Контакты автосалона «Бристоль-Авто»:

автосалон Бристоль-Авто логотип logo

автосалон «Бристоль-Авто»

г. Днепр, вул. Аеропортівська, 15


Автосалон:
тел.: (067) 533-16-63

Графіки роботи:
Пн.-Пт.: 9:00 - 19:00
Сб.: 10:00 - 17:00
Нд.: 10:00 - 16:00

ford-bristol.com.ua

Узнайте у дилера интересующие Вас подробности по телефону или адресу автосалона.
Авторынок на RST
авто базар Украины
Новые авто
+ Продать машину

Текущие настройки поиска:

-
-

Дополнительно:

-
- сбросить настройки
  • всего подержанных авто — 806167
  • добавлено сегодня — 23184

Реклама на RST

Акции автодилеров на RST
продажа авто
«ФАЛЬКОН-АВТО»: Компактный хетчбэк Kia Rio предлагается по специальным ценам

До 31 мая 2019 года в официальной дилерской сети «Фалькон-Авто» можно приобрести городской хетчбэк Kia Rio по специальным ценам с выгодой 500 долларов. Цены на автомобиль стартуют с отметки 13 800 долларов.