автобазар

Автосалон FIAT

в Николаеве - ФЛАГМАН АВТО

автосалон «ФЛАГМАН АВТО»


Компанія ТОВ "ФЛАГМАН АВТО" є офіційним дилером марки FIAT в Миколаєві та області.

Вже понад 5 років підприємство продає та обслуговує автомобілі всесвітньо відомого бренду. За цей період компанія "ФЛАГМАН АВТО" та наші співробітники отримали безцінний досвід роботи, завоювали високу репутацію серед клієнтів та колег. Саме це дозволило компанії стати однією з найуспішніших автомобільних компаній області.

Менеджери з продажів з максимальною увагою та професіоналізмом допоможуть Вам зробити свій вибір дійсно якісного автомобіля FIAT.

Повний модельний ряд, широка кольорова гама та можливість здійснення пробної поїздки - все це запорука Вашого комфорту при купівлі автомобіля в нашому автосалоні.

Спеціалісти СТО завжди раді допомогти Вам у вирішенні завдань з ремонту будь-якої складності, провести гарантійне та постгарантійне обслуговування, а також запропонувати Вам широкий вибір аксесуарів та додаткового обладнання.

В столі заказів Ви маєте змогу замовити будь-яку запасну частину за найкращою ціною. А склад запчастин, який налічує близько 10000 найменувань, зробить час очікування потрібної деталі або аксесуара мінімальним.
  
Наш професійний та дружний колектив завжди радий допомогти Вам у виборі кращої пропозиції на автомобільному ринку та швидко й якісно обслужити Ваше авто! 

Контакты автосалона «ФЛАГМАН АВТО»:

автосалон ФЛАГМАН АВТО логотип logo

автосалон «ФЛАГМАН АВТО»

г. Николаев, ул. Космонавтов, 81/14

Автосалон:
моб.: (067) 514-87-85
моб.: (066) 087-84-46

Сервис-центр:
моб.: (067) 514-87-85
моб.: (066) 087-84-46

fiat.nikolaev.ua

Узнайте у дилера интересующие Вас подробности по телефону или адресу автосалона.
Авторынок на RST
автобазар Украины
Новые авто
+ Продать машину

Текущие настройки поиска:

-
-

Дополнительно:

-
- сбросить настройки
  • всего подержанных авто — 488672
  • добавлено сегодня — 7842

Реклама на RST

Акции автодилеров на RST
продажа авто
«АИС Автоцентр Святошино»: Самый полный привод – в АИС!

Группа компаний АИС, следуя запросам рынка и потребностям автовладельцев, предлагает покупателям один из самых широких на рынке выбор полноприводных автомобилей: от самых доступных моделей до премиум-класса, от пассажирских до грузовых автомобилей и автобусов.

Реклама на сайте